Stichting LVO heeft alles in huis

Bedankt voor uw interesse in een van onze scholen.

Het online aanmeldformulier voor schooljaar 2021-2022 is beschikbaar van 1 tot 15 maart voor de scholen in Maastricht en voor de scholen in Weert van 1 tot 9 maart en 15 en 16 maart. U kunt uw kind inschrijven op één school. Dubbele inschrijvingen zijn niet mogelijk. 

Indien de aanmeldweek is verstreken kunt u uw kind persoonlijk aanmelden. Bij aanmelding vóór 1 mei wordt uw zoon of dochter op voorwaarde van een passend advies geplaatst bij de school naar keuze, met uitzondering van het Bernard Lievegoed College waar loting plaatsvindt. Bij aanmelding ná 1 mei wordt uw zoon of dochter op een wachtlijst geplaatst en aangenomen indien er plek is.

Wilt u uw zoon of dochter aanmelden na de aanmeldweek?

Dat kan door een e-mail te sturen naar:

Porta Mosana College Mariëlle Pagen m.pagen@stichtinglvo.nl
Bonnefanten College Marion Cruccas m.cruccas@stichtinglvo.nl
Bernard Lievegoed School Fraukje Chermin f.chermin@stichtinglvo.nl
Sint-Maartenscollege Sas Heiliger s.heiliger@stichtinglvo.nl
VMBO Maastricht Nathalie Hanssen n.hanssen@stichtinglvo.nl
Stella Maris College Tonny Ravier Groep8@stellamariscollege.nl
Bravo College Jessica Honnof j.honnof@stichtinglvo.nl
Het College Jessica Honnof j.honnof@stichtinglvo.nl
Het Kwadrant Jessica Honnof j.honnof@stichtinglvo.nl
Philips van Horne Jessica Honnof j.honnof@stichtinglvo.nl

Er wordt dan zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen.